Balandžio 9d. 11:00

Improvizacijos šeštadienis - „Pozityvumo galia!“

Du užsiėmimai per vieną dieną puikiai tinkantys susipažinti su improvizacija. Laukiame tiek naujokų, tiek patyrusių improvizatorių bei kiekvieno norinčio pramankštinti pozityvumo raumenį.

Pozityvumas yra saldus improvizacijos sviestas, per kurį kūryba slysta dešimt kartų geriau. Užsiėmimo metu vienas kitą palaikysime, sakysime komplimentus, būsime saldainiukais, ir džiaugsimės vieni kitais, atmosfera bus saldesnė už cukrų ir cinamoną!

Ar kada matėte šunį vardu Braškė? Jis yra labai gražus ir mielas. Visi žino, kad jis mielas. Braškė pribėgus prie žmonių gauna vien tik komplimentus ir visi ją myli. O ji visus myli ir laižo atgal. Braškė pati nuostabiausia ir mylimiausia, ji sveika ir turi nuostabų šeimininką, kuris ja be galo rūpinasi. Ji gyvens ilgai ir laimingai - Improvizacijoje tokių istorijų daugybė. Susitikę mes jas kursime ir vaidinsime iš anksto nepasiruošę.

Maksimalus dalyvių skaičius – 12
Užsiėmimų trukmė – 5 valandos
Užsiėmimų laikas – šeštadienį, Balandžio 9 dieną 11:00 - 17:00 val.
Kaina – 24 eurai
Vieta - "Impro Kaunas" improvizacijos erdvė Raudondvario pl 101A, Kaune


Registracija:

Improvizacijos šeštadienis – Pozityvumo galia!
Du užsiėmimai per vieną dieną puikiai tinkantys susipažinti su improvizacija. Laukiame tieknaujokų, tiek patyrusių improvizatorių bei kiekvieno norinčio pramankštinti pozityvumo raumenį.Pozityvumas yra saldus improvizacijos sviestas, per kurį kūryba slysta dešimt kartų geriau.Užsiėmimo metu vienas k…

Užsiėmimų metu vadovausimės SAM nurodymais ir reikalavimais dėl COVID-19 valdymo.

Užsiėmimus ves keturių metų improvizacijos patirtį turintys Impro Kaunas teatro trupės nariai.Kaina neturėtų būti priežastimi dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Daugiau informacijos apie Impro Kaunas veiklas rasite: https://improkaunas.lt