Užklausos dėl asmens duomenų

Bet kuriuo metu gali teikti užklausą dėl informacijos apie mūsų turimus asmeninius duomenis.
Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR), Impro Kaunas paskirto duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys yra: pagalba@improkaunas.lt.

Duomenų šalinimas

Vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR), Impro Kaunas gali pašalinti visus turimus tavo asmeninius duomenis.
Kreipkis el.paštu – pagalba@improkaunas.lt.

Privatumo politika

Impro Kaunas niekuomet neparduoda ir neatiduoda narių asmeninių duomenų trečiosioms šalims.

Kai to reikia, asmens duomenys gali būti apdorojami ir kaupiami renginių bilietus ir mokėjimus aptarnaujančio partnerio UAB „Paysera LT“, tačiau mūsų nariai šiai įmonei duomenis pateikia patys.
Šis santykis nustatomas bilietų pirkimo ar mokėjimų atlikimo metu, atskiru nario sutikimu. Jam galioja „Paysera LT“ privatumo politika.

Tam tikri narių duomenys gali būti kaupiami ir apdorojami kitų trečiųjų šalių (Facebook, YouTube ir pan.), tačiau nariai šioms internetinėms platformoms savo duomenis taip pat pateikia patys ir tiems santykiams galioja tų platformų privatumo politikos. Impro Kaunas savo narių asmeninių duomenų jokioms internetinėms platformoms neteikia.

Slapukų politika

Tinklalapyje improkaunas.lt, neprisijungusiems lankytojams, slapukai nenaudojami. Slapukų sutikimas pagal BDAR nereikalingas.
Prisijungus nariui, jo duomenys saugomi nario naršyklėje, kad kitą apsilankymą būtų automatiškai atpažintas. Ši informacija nėra tyčia sekama ir gali būti panaikinta atsijungiant.

Veiklos sekimas

Tinklalapio naudotojų naršymo statistika ir jų naudojamos įrangos parametrai (naršyklė, operacinė sistema ir kt.) kaupiami anonimizuota forma, iš kurios neįmanoma atsekti konkretaus vartotojo veiksmų.
Šiems duomenims kaupti ir analizuoti nenaudojamos jokios trečiųjų šalių teikiamos paslaugos; duomenys nepalieka improkaunas.lt serverio. Kadangi duomenys yra anonimizuoti, BDAR negalioja.

Impro Kaunas narių veiksmai su el.laiškais – pavykęs ar nepavykęs laiškų pristatymas bei juose esančių nuorodų atvėrimas, rašomi į kiekvieno nario veiksmų žurnalą ir gali būti pateikti ar pašalinti vadovaujantis BDAR, kaip aprašyta šio dokumento pradžioje.

Įvairūs lankytojų veiksmai su tinklalapiu – dalis kiekvienos HTTP(S) užklausos – yra automatiškai įrašomi į jį aptarnaujančio serverio žurnalą (log), tačiau nėra tyčia analizuojami ir yra reguliariai trinami. Jie skirti tik techninei profilaktikai, nustatant ir sprendžiant sistemų trikdžius.
Šie duomenys kaupiami tik improkaunas.lt serveryje, jiems kaupti ir tvarkyti nenaudojamos jokios trečiųjų šalių teikiamos paslaugos.
Esant poreikiui, šie duomenys taip pat gali būti pašalinti vadovaujantis BDAR.

Apie kitus, neautomatizuotus, veiksmus su narių asmeniniais duomenimis, kurie reikalingi administruojant teatrinės improvizacijos mokymus ar kitus renginius, teiraukis pas tuos mokymus ar tą renginį vykdantį mokytoją ar vedėją.