Impro Kaunas improvizacijos teatras gyvuoja nuo 2016 metų, kai grupelė „lengvai išprotėjusių“ bičiulių sumanė kauniečius pradžiuginti savo improvizuotais pasirodymais bei pakviesti improvizuoti kartu.

Impro Kaunas improvizacijos trupė rengia pasirodymus, dalyvauja festivaliuose, veda vakarėlius ir komandos formavimo renginius įmonėms.

Pagrindinė trupė mielai dalijasi patirtimi su mėgėjais ir pradedančiaisiais – įtraukia į improvizacinius žaidimus ar ilgus improvizuotus vaidinimus.

Impro Kaunas mokytojai nuolat semiasi žinių užsienio improvizacijos mokyklose, o įgytas žinias perduoda mokiniams Lietuvoje.

Improvizacijos virusas lengvai užkrečiamas ir plinta ypač sparčiai, todėl šiandien Impro Kaunas vienija daugiau kaip 1000 narių bendruomenę.

Užsikrėsti improvizacijų virusu gali ir tu!
Rinkis:

​Kodėl verta improvizuoti?

Improvizacija – tai spontaniška kūryba bei atlikimas vienu metu, iš anksto nepasiruošus.
Teatrinė improvizacija – vaidyba nepasiruošus, be scenarijaus, vaidmenų paskirstymo ir repeticijų.

Improvizacija turi daugybę spalvų ir atspalvių. Joje kiekvienas gali rasti tai, ko kiekvienam reikia: išlaisvinti kūrybiškumą, atrasti saviugdos įrankį, kelią į sąmoningumą, suaugusiųjų ir vaikų žaidimų aikštelę, meną be jokių ribų, teatro formą, magišką pasaulį, kuriame nutinka nuostabūs, netikėti dalykai ir, be abejo, šaunius žmones.

Pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos lavina improvizacija, yra gebėjimas klausytis, pozityvumas bei drąsa.

Geri klausymo įgūdžiai leis būti atidesniems ir pastebėti net smulkiausias detales. O tai pravers ir kasdieniame gyvenime – bendraujant šeimoje ar kitame kolektyve.

Pozityvumas padės natūraliai priimti kitokius žmones, išmoksi net sunkiausiose situacijose įžvelgti teigiamų dalykų, lengviau priimti iššūkius ir spręsti problemas, nenusiminti suklydus ar patekus į nepavydėtiną situaciją.

Improvizuodamas tapsi kur kas drąsesnis. Nebijosi klysti, net nusišnekėti, žengti už savo komforto ribų, drąsiai priimsi sprendimus nežinomybėje – improvizacijoje lavinsi įvairiausius drąsos atspalvius.