Kovo 26d. 11:00

Improvizacijos šeštadienis - „Statusų dinamika!“

Vos tik pradėdamas bendrauti su kitu žmogumi, patenki į statusų žaidimą. Koks tavo statusas? Koks partnerio statusas? Kas tas statusas? Kodėl statusas? Į šiuos klausimus ilgą atsakymą gausi dviejų užsiėmimų ciklo metu!

Trumpas atsakymas būtų: statusas – yra žmogaus dinamiška savivertė įvairiose situacijose. Penkias valandas improvizacijos praleisime gilindami savo žinias statusų temoje.

Išmoksime identifikuoti savo ir partnerio statusus, jais žaisime, juos stiprinsime, silpninsime ir treniruosimės rasti bendrą kalbą tiek su vadovais ir lyderiais, tiek su pavaldiniais ir vaikais.

Maksimalus dalyvių skaičius – 12
Užsiėmimų trukmė – 5 valandos
Užsiėmimų laikas – šeštadienį, Kovo 26 dieną 11:00 - 17:00 val.
Kaina – 24 eurai
Vieta - "Impro Kaunas" improvizacijos erdvė Raudondvario pl 101A, Kaune

Registracija:

Improvizacijos šeštadienis – Statusų Dinamika!
Improvizacijos šeštadienis – Statusų Dinamika!Vos tik pradėdamas bendrauti su kitu žmogumi, patenki į statusų žaidimą. Koks tavo statusas? Koks partnerio statusas? Kas tas statusas? Kodėl statusas? Į šiuos klausimus ilgą atsakymą gausi dviejų užsiėmimų ciklo metu! Trumpas atsakymas būtų: statusas –…

Užsiėmimų metu vadovausimės SAM nurodymais ir reikalavimais dėl COVID-19 valdymo.

Užsiėmimus ves keturių metų improvizacijos patirtį turintys Impro Kaunas teatro trupės nariai.Kaina neturėtų būti priežastimi dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Daugiau informacijos apie Impro Kaunas veiklas rasite: https://improkaunas.lt