nuo lapkričio 19 d. 10:00

Antras Kursas, savaitgalinis, Klaipėdoje

Antrasis teatrinės improvizacijos kursas yra skirtas norintiems tęsti asmeninį tobulėjimą bei patirti laisvos, tekančios improvizacijos skonį. Šio kurso pratimai yra laisvesni, turi mažiau taisyklių ir apribojimų negu pirmo kurso pratimai.

Reikalavimas norintiems prisijungti: baigtas pirmas „Impro Kaunas" mokymų programos kursas, arba 24 valandų patirtis teatrinėje improvizacijoje kituose teatruose arba užsiėmimuose.

Meninė improvizacinės vaidybos dalis - būsite aktorius, režisierius bei scenaristas viename. Šis kursas yra nuostabios kelionės į ilgus improvizuotus vaidinimus pradžia. Jo metu treniruosime improvizuotos vaidybos raumenis atlikdami dviejų asmenų etiudus. Kursų metu išmoksite kartu su partneriais spontaniškai sukurti trumpą įdomų vaidinimą, lavinsite personažo kūrimo gebėjimus, pradėsite naudoti menamus daiktus, stiprias emocijas, komandinį darbą bei bendros temos atradimą ir vystymą.

Asmeninis tobulėjimas improvizacinėje vaidyboje - tęsime pirmame kurse pradėtą saviugdos kelią. Mokysimės klausytis dvigubai stipriau, lavinsime gebėjimus peržengti savo ribas, pajausti partnerį, dirbti komandoje, būti pozityvūs, lavinsime empatiją, gebėjimą pokalbiuose įžvelgti įdomias detales, kurias dažnai kasdienybėje praleidžiame kaip triukšmą. Kurso pabaigoje išmoksite patys mesti save į nepatogias situacijas, šokti drąsiai į naujus išbandymus, paleisti kontrolę, pasitikėti kitais bei dar daug daugiau.

„Impro Kaunas“ teatras siekia, kad improvizacija būtų pasiekiama kiekvienam, nepriklausomai nuo jų finansų. Kaina neturėtų būti priežastis dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų!

Minimalus-maksimalus dalyvių skaičius: 6-12

Kurso trukmė: 24 valandos

Užsiėmimų laikas: lapkričio 19,20, 26,27 dienos 10-18val.

Kaina: 70 eurų už dvi dienas arba 119 eurų už visą kursą.

Kursą galite įveikti per pora kartų. Pavyzdžiui, prisijungti pirmam savaitgaliui vieną mėnesį, ir prisijungti antram savaitgaliui ateityje. Rekomenduojame pirma įveikti pirmą dalį, ir kada nors ateityje antrą dalį, o ne atvirkščiai.

Vieta - Teatras „ARTYN“. Nemuno g. 2, šalia jūrų krovinių kompanijos „BEGA", Socialinių mokslų kolegijos pastatas. III a., 312 ir 308 kambariai.

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro „Impro Kaunas” teatro trupės nariai turintys penkis ar daugiau metų improvizacijos patirties.

„Impro Kaunas" teatras specializuojasi į vaidybinę improvizaciją (angl. long-form) - ilgus improvizuotus vaidinimus, tokius kaip Armando, Monoscena, ir Haroldas. Teatras išmano ir žaidybinę improvizaciją (angl. short-form), kurią dažnai naudoja kaip įrankį edukacijai, privatiems bei viešiems užsiėmimams. Trupės nariai nuolat stažuojasi tarptautinėse improvizacijos mokyklose, mokina kitus, atlieka pasirodymus, veda komandos formavimo užsiėmimus, ledlaužius.

Jei kils klausimų skambinkite +37068486319, Deividui.