Pirmas kursas, intensyvus – Klaipėdoje

Kviečiame įveikti mūsų pirmą kursą per du savaitgalius Klaipėdoje. Susipažinę su improvizacija galėsite drąsiai pradėti improvizuoti vieni, o galbūt net įkurti savo improvizacijos teatrą ar būrelį pajūryje.

Net jeigu niekada nebandei improvizuoti ar vaidinti, gali pradėti savo impro kelionę lankydamas pirmą kursą. Čia nebūtina jokia patirtis – visi pradeda nuo smagių improvizacijos žaidimų ir mažais žingsneliais juda pirmyn.

Kurso metu atlikdamas improvizacinius pratimus išlaisvinsi savo kūrybiškumą ir spontaniškumą, mokysiesi klausytis ir išgirsti, palaikyti kolegas, bandysi kurti personažus, mokysiesi atskleisti emocijas, žaisti statusais, naudoti menamus daiktus bei laisvai jaustis. Sustiprės tiek tavo individuali saviraiška, tiek gebėjimas dirbti ir kurti komandoje.

2 savaitgaliai
12 žmonių grupė
24 valandos improvizacijos
Kaina 119 eurų už visą kursą.

Kursai vyks kovo , 26-27, balandžio 2-3  dienomis. Kiekvieną dieną 10-18val. Kultūros Fabrike, Klaipėdoje.

Užsiėmimų metu laikysimės SAM instrukcijų dėl Covid-19 valdymo.

Registracija čia:

Improvizacijos pagrindai (Klaipėda)
Teatrinės improvizacijos 1-as kursas - improvizacijos pagrindaiKviečiame naujokus, pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmą kursą! Norintiems prisijungti išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga - improvizu…