Ketvirtas kursas, savaitinis, antradieniais - Kaune

Supratai, kad be improvizacijos negali gyventi? Tada būtinai turi susipažinti su Haroldu!

Haroldas – tai ilgas, pusvalandžio trukmės improvizuotas vaidinimas su 6-8 žmonių grupe, laikomas ilgų improvizuotų vaidinimų aukso standartu. Susipažinęs su jo struktūra galėsi lengvai perprasti ir kitas ilgo vaidinimo formas, nes dauguma iš jų naudoja Haroldo elementus ir yra paprastesnės.

Ketvirto kurso metu treniruosiesi meistriškai atlikti dviejų žmonių ir grupės etiudus, sukurti ilgą improvizuotą vaidinimą, kurio pabaigoje trys skirtingos etiudų temos susijungs į vieną. Atlikdami Haroldą pasijusite ne tik improvizatoriumi, bet ir scenaristu bei režisieriumi.

Kurso pabaigoje grupė atlieka pasirodymą Haroldo struktūra.

Kursą sudaro 12 užsiėmimų.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 2,5 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Kursai prasideda vasario 1d. 18:30 val.

Reikalavimas norintiems prisijungti: baigtas Impro Kaunas mokymų programos trečiasis kursas arba 24 valandų patirtis teatrinėje improvizacijoje kituose teatruose ar klubuose.

Kursai vyksta Impro Kaunas studijoje, Raudondvario pl. 101B, Kaune.

Registracija į kursą čia:

Teatrinės improvizacijos 4 kursas - Haroldas
Ketvirto kurso metu susipažinsite ir išmoksite improvizacijos ilgų vaidinimų aukso standartą - Haroldą,pusvalandžio trukmės improvizuotą ilgo formato vaidinimą, kurio pabaigoje trys siužetinės linijos yrasupinamos į vieną. Vaidinimo metu atliekami beprotiški grupiniai etiudai, atrandama daugybė stai…