Registruokitės!

Pirmas kursas, savaitinis, sekmadienio vakarais – Kaune

Nuspalvink savo kasdienybę naujomis spalvomis ir džiugesiu! Kviečiame naujokus, pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmą kursą!

Išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga - pakanka tiesiog būti savimi. Tą gyvenimo patirtį kurią naudojate bendravimui su kitais, mes nukreipsime į kūrybą ir vaidybą, paversime jus spontaniškais, drąsiais, labiau pasitikinčiais savimi, išlaisvinsime vaizduotę, atrakinsime jūsų paslėptą vidinį menininką ir aktorių.

Pirmo kurso metu susipažinsime su šio meno pagrindais - atidžiu klausymu, vienas kito palaikymu, pozityvumu, prisiliesime prie pagrindinių improvizacijos prieskonių - emocijų, personažų kūrimo, statusų, bei menamų daiktų naudojimo. Kurso metu daug žaisime, atliksime įvairiausius improvizacijos pratimus, lengvai prisiliesime prie vaidybos.

Kursą sudaro 12 užsiėmimų.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 2 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Kursai prasideda balandžio 24d. 18:30 val.

Kursai vyksta Impro Kaunas studijoje, Raudondvario pl. 101A, Kaune.

Registracija čia:

Improvizacijos pagrindai
Nuspalvink savo kasdienybę naujomis spalvomis ir džiugesiu! Kviečiame naujokus, pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmą kursą!Išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga - pakanka tiesiog būti savimi. Tą gyve…