Trečias kursas, savaitinis, trečiadienio vakarais – Kaune

Kviečiame šokti į giliuosius improvizacijos vandenis ir susipažinti su grupės improvizacijos įdomybėmis, bei džiaugsmais. Kuo daugiau improvizatorių atlieka vaidinimą, tuo jis būna stipresnis, linksmesnis, juokingesnis. Garantuojame, kad šio kurso metu puikiai ištreniruosite ne tik savo improvizavimo įgūdžius, bet ir savo veido raumenis dirbančius juoko metu.

Kurso metu mokysimės dirbti grupėje, kartu kurti etiudus, atliksime bazinius ilgo formato vaidinimus. Mokysime sudėtingesnių improvizuotos vaidybos metodų ir technikų, kurios veikia tiek vaidinant poroje, tiek grupėje.

Improvizuojant su grupe klausomasi be galo intensyviai, kuriami stipresni ir galingesni etiudai negu poroje, siužetinės linijos stiprinimos iki didesnių aukštumų. Pagal poreikį improvizatoriai tampa pagalbiniais arba pagrindiniais personažais, yra lankstūs, prisitaiko prie netikėtumų. Visa komanda orchestruoja, valdo vaidinimą kartu. Improvizatoriai vaidindami bendrauja tiek žodiniame tiek loginiame, tiek režisūros lygmenyse.

Kurso pabaigoje, dalyviai atliks improvizuotą vaidinimą-pasirodymą Armando (grandinė monologų ir etiudų).

Kursą sudaro 12 užsiėmimų.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 2.5 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Kursai prasideda gegužės 25d. 18:30 val.

Kursai vyksta Impro Kaunas studijoje, Raudondvario pl. 101A, Kaune.

Registracija čia:

Improvizuota grupės vaidyba
Kviečiame šokti į giliuosius improvizacijos vandenis ir susipažinti su grupės improvizacijos įdomybėmis, bei džiaugsmais. Kuo daugiau improvizatorių atlieka vaidinimą, tuo jis būna stipresnis, linksmesnis, juokingesnis. Garantuojame, kad šio kurso metu puikiai ištreniruosite ne tik savo improvizavim…