nuo sausio 21 d.

Pirmas Kursas, savaitgalinis — Klaipėdoje

Nuspalvink savo kasdienybę naujomis spalvomis ir džiugesiu! Kviečiame naujokus, pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmą kursą!

Išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga - pakanka tiesiog būti savimi. Tą gyvenimo patirtį, kurią naudojate bendravimui su kitais, mes nukreipsime į kūrybą ir vaidybą, sustiprinsime jūsų spontaniškumą, pasitikėjimą savimi, išlaisvinsime vaizduotę, atrakinsime paslėptą jūsų vidinį menininką ir aktorių.

Pirmo kurso metu susipažinsime su šio meno pagrindais - atidžiu klausymu, vienas kito palaikymu, pozityvumu, prisiliesime prie pagrindinių improvizacijos prieskonių - emocijų, fiziškumo, statusų bei menamų daiktų naudojimo. Kurso metu daug žaisime, atliksime įvairiausius improvizacijos pratimus, lengvai prisiliesime prie vaidybos.

„Impro Kaunas“ teatras siekia, kad improvizacija būtų pasiekiama kiekvienam, nepriklausomai nuo jų finansų. Kaina neturėtų būti priežastis dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų!

Minimalus-maksimalus dalyvių skaičius - 6-12

Kurso trukmė - 24 valandos

Užsiėmimų laikas - Sausio 21,22,28,29 dienos 10-18val.

Kaina - 70 eurų už dvi dienas arba 119 eurų už visą kursą.

Kursą galite įveikti per pora kartų. Pavyzdžiui, prisijungti pirmam savaitgaliui vieną mėnesį ir prisijungti antram savaitgaliui ateityje. Rekomenduojame pirma įveikti pirmą dalį, ir kada nors ateityje antrą dalį, o ne atvirkščiai.

Vieta - Teatras „ARTYN“. Nemuno g. 2, šalia jūrų krovinių kompanijos 'BEGA', Socialinių mokslų kolegijos pastatas. III a., 312 ir 308 kambariai.

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro “Impro Kaunas” teatro trupės nariai turintys penkis ar daugiau metų improvizacijos patirties.

Impro Kaunas teatras specializuojasi į vaidybinę improvizaciją (angl. long-form) - ilgus improvizuotus vaidinimus, tokius kaip Armando, Monoscena, ir Haroldas. Teatras išmano ir žaidybinę improvizaciją (angl. short-form), kurią dažnai naudoja kaip įrankį edukacijai, privatiems, bei viešiems užsiėmimams. Trupės nariai nuolat stažuojasi tarptautinėse improvizacijos mokyklose, mokina kitus, atlieka pasirodymus, veda komandos formavimo užsiėmimus, ledlaužius.