Nuo balandžio 15 d.

Klounados pagrindai

Kursą sudaro 8 pamokos ir pasirodymas žiūrovams

Kaina – 120 EurLaikas – šeštadieniais 11-13 val.

Maksimalus dalyvių skaičius – 12

Prasideda – nuo balandžio 15 d.


Klounados pagrindų kursą sudaro šios temos: emocijų ir kūno raiška, girdėjimo ir pastabumo ugdymas, bendradarbiavimas su partneriu, malonumas būti scenoje, buvimas čia ir dabar, buvimas problemoje, žaidimo ieškojimas, nuoseklios ir originalios klouno tapatybės ieškojimas.

Per klounadą labiau priimk ir pamilk save. Publika juokiasi ir jai patinka tik tada, kai tikra. Klounados darbas mums suteikia teisę kurti, būti aktoriumi, autoriumi, atsakyti už savo žodžius. Kiekvienas klounas savaime iš savęs neša siužetą. Dažnai platesnį, nei atrodo. Tai ne mentalinė kūryba, kilusi iš gerų idėjų, bet intuityvi kūryba, kur aktoriaus kūnas leidžia sau būti vieta, kuri įkūnija viršasmeninius archetipus, kurie pasireiškia mūsų gyvenime.

Kursą veda Indrė Lencevičiūtė – aktorė, kūrėja, klounė, jau 10 metų dirbanti humoro srityje. Ji dirba organizacijoje „Raudonos nosys – gydytojai klounai“, taip pat vysto klounados žanrą profesionalioje Lietuvos teatro scenoje, yra baigusi profesionalios klounados mokyklą „Le Samovar“ Prancūzijoje.