nuo rugsėjo 25 d. 18:30

Trečias Kursas, pirmadienio vakarais - Kaune

Kviečiame šokti į giliuosius improvizacijos vandenis ir susipažinti su grupės improvizacijos įdomybėmis bei džiaugsmais. Kuo daugiau improvizatorių atlieka vaidinimą, tuo jis būna stipresnis, linksmesnis, juokingesnis. Garantuojame, kad šio kurso metu stipriai pagerinsite ne tik savo improvizavimo įgūdžius, bet ir patreniruosite savo veido raumenis, dirbančius juoko metu.

Kurso metu mokysitės dirbti grupėje, kartu kurti etiudus, atliksite bazinius ilgo formato vaidinimus. Mokysitės sudėtingesnių improvizuotos vaidybos metodų ir technikų, kurie naudojami tiek vaidinant poroje, tiek grupėje.

Improvizuojant su grupe be galo intensyviai klausomasi, kuriami kur kas galingesni etiudai negu vaidinant poroje, siužetinės linijos stiprinamos ir išauginamos iki aukštesnio lygio. Pagal poreikį improvizatoriai tampa pagalbiniais arba pagrindiniais personažais, yra lankstūs, prisitaiko prie netikėtumų. Visa komanda dirba tarsi darnus orkestras, valdo vaidinimą kartu. Improvizatoriai vaidindami bendrauja tiek žodiniame, tiek loginiame, tiek režisūros lygmenyse.

Kurso pabaigoje, dalyviai atliks improvizuotą vaidinimą – pasirodymą „Armando“ formatu (grandinė monologų ir etiudų).

Kursą sudaro 8 užsiėmimai ir 1 pasirodymas.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 3 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Užsiėmimų laikas - Trečiadieniais 18:30 - 21:30 val. nuo vasario 8 dienos.

Vieta - "Impro Kaunas" improvizacijos erdvė Raudondvario pl 101A, Kaune

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro “Impro Kaunas” trupės nariai.

Kaina neturėtų būti priežastis dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.