Balandžio 17 d. 18:30

Antras kursas, trečiadienio vakarais

Antrasis teatrinės improvizacijos kursas yra skirtas norintiems tęsti asmeninį tobulėjimą bei pajusti sklandžios, tarsi savaime vykstančios improvizacijos skonį. Šio kurso pratimai yra laisvesni, turi mažiau taisyklių ir apribojimų palyginus su pirmojo kurso pratimais.

Reikalavimas norintiems prisijungti: baigtas pirmasis „Impro Kaunas“ mokymų programos kursas arba 24 valandų patirtis teatrinėje improvizacijoje kituose teatruose arba užsiėmimuose.

Meninės improvizacinės vaidybos dalyje būsite aktorius, režisierius bei scenaristas vienu metu. Šis kursas yra nuostabios kelionės į ilgus improvizuotus vaidinimus pradžia. Jo metu treniruosime improvizuotos vaidybos raumenis atlikdami dviejų asmenų etiudus. Kursų metu išmoksite kartu su partneriais spontaniškai sukurti trumpą įdomų vaidinimą, sužinosite personažo kūrimo paslapčių, pradėsite naudoti menamus daiktus, stiprias emocijas, atrasti bendrą temą ir ją vystyti, dirbti kaip komanda.

Asmeniškai tobulėsite improvizacinėje vaidyboje tęsdami pirmajame kurse pradėtą saviugdos kelią. Mokysitės klausytis kur kas stipriau, lavinsite gebėjimus peržengti savo galimybių ribas, pajausti partnerį, dirbti komandoje, būti pozityvūs, lavinsite empatiją, gebėjimą pokalbiuose įžvelgti įdomias detales, kurias dažnai kasdienybėje praleidžiate kaip nereikšmingas. Kurso pabaigoje išmoksite patys šokti į nepatogias situacijas, drąsiai priimti naujus išbandymus, paleisti kontrolę, pasitikėti kitais ir dar daug kitų dalykų.


Kursą sudaro 8 užsiėmimai ir 1 pasirodymas
Pradžia rugsėjo 24 dieną
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 3 valandos
Kaina - 119 eur už visą kursą

Užsiėmimų laikas - Antradieniais 18:30 - 21:30 val. nuo balandžio 17 dienos

Vieta – „Impro Kaunas“ teatro salė Raudondvario pl 101A, Kaune

„Impro Kaunas“ teatras siekia, kad improvizacija būtų pasiekiama kiekvienam, nepriklausomai nuo jų finansinių galimybių. Kaina neturėtų būti priežastis, dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ trupės nariai. „Impro Kaunas“ teatras yra modernios ilgo formato improvizacijos (improvizuotų spektaklių) atlikimo ir mokymo pradininkas Lietuvoje. Visa teatro mokymų programa apjungia tiek improvizacijos žaidimus, tiek ilgus improvizuotus spektaklių kūrimo metodus. Jums nebereikia keliauti į užsienį, kad paragautumėte ilgo formato improvizacijos, naujausių technikų ar metodų - atvykite pas mus ir išmokite moderniausias teatrinės improvizacijos technikas.