balandžio 20 d. 10:00

Improvizacijos mokymai: „KAM TAS TREČIAS BROLIS JONAS?...“

Ar kada susimąstėte kodėl atsirado pasakos apie tris brolius, iš kurių jauniausiasis kvailys? Kodėl garsiausios muzikos grupės, kaip Destiny's Child, Blink-182 ir ZZ Top sudarytos iš trijų narių? Kodėl 3 yra stebuklingas skaičius dalyvaujantis kiekviename mūsų gyvenimo žingsnyje?

Neįsivaizduoju kokie galėtų būti atsakymai į šiuos klausimus, bet noriu pakviesti į šiuos mokymus, jei norite atrasti smagumą improvizuojant tryse. Išbandysime trijų aktorių dinamiką scenoje ir pasinersime į dar neištirtus emocinius plotus. Visa medžiaga parvežta tiesiai iš „IMPRO Amsterdam“ festivalio, vykusio šių metų vasario mėnesį su pačiais profesionaliausiais dėstytojais. Mokymai parengti pagal Andrew Hefler seminarą „It takes three: Trio work“.

„Dar niekada nebuvo taip lengva improvizuoti tryse!“...„Čia buvo nulaužta trijulės formulė!“ Štai tokie ir dar keli komentarai, kuriuos galėsite palikti po mokymų kaip atsiliepimą.

Kaina:15 Eur
Vieta: „Impro Kaunas“ teatro salė
Laikas: 10-17 val. (įskaičiuota 1 val pertraukai)
Mokymus veda: Dovidas Baranauskas
Skirta: Improvizacijos pagrindus turintiems asmenims

Dovidas Baranauskas - Daugiau nei tris metus savo laiką ir energiją skiriantis gilintis į improvizacijos subtilybes ir naujoves, norintis atnešti kitokį požiūrį į improvizaciją Lietuvoje. Baigęs „Impro 241“ trijų lygių mokymus, su grupės nariais subūrė improvizacijos trupę „Kintamieji“. Dovidas intensyviai plečia savo žinias įvairiuose mokymuose Lietuvoje ir užsienio improvizacijų festivaliuose (Oslas, Amsterdamas, Stokholmas).