Balandžio 1 d. 18:30

Velykų Babų žaidynės su POSH

XIV amžiaus Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje Velykų metu vykdavo Babų žaidynės. Suvalkija, Žemaitija, Dzūkija ir Aukštaitija išrinkdavo savo geriausias Babas – Velykų papročių ir žaidimų žinoves – tam, kad jos kovotų dėl didžiojo prizo ir savo krašto gerovės. Didysis kunigaikštis apdovanodavo pergalę iškovojusias Babas auksiniu gulbės nebylės kiaušiniu, simbolizuojančiu derlių, vaisingumą ir gyvybę, bei atleisdavo to krašto žmones nuo rinkliavos ir mokesčių vieneriems metams. Tai buvo ypač vertinga dovana viso krašto žmonėms, todėl į Babų žaidynes palaikyti savo atstovių vykdavo didelės palaikymo komandos.

Improvizacijos trupė POSH pasiryžo atgaivinti šią tradiciją – antrąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, pirmąkart po 700 metų pertraukos teatre „Impro Kaunas“ vėl bus rengiamos Babų žaidynės!

Bus daug improvizacijos – netikėtų situacijų, žaidimų, varžytuvių ir velykinių atrakcijų. Ateik, gal ir tu atrasi turintis stiprų Babos geną. O gal net laimėsi žaidynes...

Susitikime antrąją Velykų dieną – balandžio pirmąją, pirmadienį:
• 18:00 Renkamės ir užimamam pozicijas
• 18:30 Žaidynių atidarymas – pasirodo POSH
• 19:30 Prasideda Babų žaidynės
• 21:00 Laimėtojų apdovanojimai ir puota – atsinešk užkandžių nuo velykinio stalo jėgoms atstatyti.

Babų žaidynės nemokamos, bet bus suteikta galimybė per Velykas paaukoti teatrui, o tai garantuoja finansinę gausą visus ateinančius metus.

POSH – teatre „Impro Kaunas“ užaugusių improvizatorių trupė, pasiruošusi žaisti trumpus improvizuotus žaidimus ir kurti ilgesnius vaidinimus. Ir tai daro visiškai ekspromptu, įsikvėpdami iš žiūrovų ištartų žodžių, frazių. Dėl to niekas nežino, kuo prasidės istorijos, kokius personažus kurs aktoriai ir kuo visa tai baigsis. Ateikite, bus linksma!