Impro Gegužė

Balandis jau leido patikėti, kad prasidėjo vasara, bet gegužė primena, kad dar tik pavasaris. O mes laukiam vasaros. Kodėl? Nes vyks improsavaitgalis, kuriame bus KARŠTA!!!

Gersim improvizaciją per gaisrininko žarną, repuosim, maudysimės, pirtinsimės, turėsim svečių iš užsienio, miške laukia žygis, šoksim iki ryto ir turiu išduoti paslaptį – Evaldas užsakė tobulą orą!

Tad nieko nelauk ir griebk bilietus į improsavaitgalį:

Improvizacijų savaitgalis 2023
Renginio vieta: Jonava, Kauno apskritis, rengėjas: IMPRO Kaunas, data: Penktadienis, Rugpjūtis 4 2023

Iki gegužės 15 dienos šio naujienlaiškio skaitytojai su kodu IMPRO15 gauna 15% nuolaidą. Taigi geras dealas, kaip sakant.

Bet stovykla dar tik rugpjūtį, kol kas vis dar šąlam po pledais ir žiūrim, ką turim gegužės impro programoje:

3 kurso pasirodymas „Skanūs kaip mandarinai, galingi kaip apelsinai“
Gegužės 10d. (trečiadienį) „Impro Kaunas“ trečiakursiai rengia baigiamąjį pasirodymą į kurį sudės savo entuziazmą, ryžtą, energiją, spontaniškumą, kūrybiškumą ir žinias įgautas improvizacijos mokymų...

Atrodo, jie ką tik atėjo į „Impro Kauną“, o jau baigia trečią kursą. Jie užauga taip greitai... Užsukit pažiūrėti, ko jie išmoko, ar jau išmoko neblokuoti?

Impro džemas #80
Renginio vieta: Kaunas, Kauno apskritis, rengėjas: IMPRO Kaunas, data: Šeštadienis, Gegužė 13 2023

Tradicinis mūsų impro džemas, kuriame laukiami visi ant scenos paragauti improvizacijos.

TEATRO DEGUSTACIJA | Kaune
Kauniečiai! Gedimino Šimkaus teatro ARTYN režisierė Marta Vendland, atvyksta į Kauną su Klaipėdoje jau pamiltais ir žmonių pamėgtais ir įvertintais teatro mokymais, kuriuos mes gardžiai vadiname...

Balandį mes važiavome į Klaipėdą, o gegužę Klaipėda atvažiuoja pas mus. Tiksliau – ne Klaipėda, o Marta Vendland:

Marta Vendland. Teatro ARTYN įkūrėja ir režisierė, meno namų vadovė. Prieš ketverius metus jauna režisierė įkūrė šviesaus atminimo teatro pedagogo Gedimino Šimkaus teatrą ARTYN. Skirtingų profesijų atstovai susibūrė po vienu stogu ir atrado savo žiūrovą. Praėję 2022-ieji Martai Vendland pažymėti nauju projektu – meno namų ARTYN įkūrimu. Tai kol kas vieninteliai meno namai Klaipėdoje, kurie siūlo kultūrinį švietimą suaugusiesiems, kur žmogus per tam tikrą laiką gali įgyti įgūdžių, ateiti ir įgyvendinti savo svajones.
Improvizacijos komedijos vakaras
Renginio vieta: Kaunas, Kauno apskritis, rengėjas: IMPRO Kaunas, data: Sekmadienis, Gegužė 14 2023

„Impro Kaunas“ trupė prieš išeinant atostogų paruošė jums nuostabų komedijos vakarą. Laukiame jūsų Teatro klube, nes jūs esate mūsų įkvėpimas.

Naujų Trupių Pasirodymai ir Improvizuotų Spektaklių Džemas
Renginio vieta: Kaunas, Kauno apskritis, rengėjas: IMPRO Kaunas, data: Šeštadienis, Gegužė 20 2023

Ir paskutinis šio sezono renginys yra trupių pasirodymai. Pažiūrėsime, kas užderėjo per metus, ir smagiai praleisime laiką. O tada jau duok, Dieve, šiltus orus ir susitiksime lauke.

Tai tiek. Linkime malonaus saulės reiškinio ir Lietuvai laimėt Euroviziją, nes Deividas daug pinigų pastatė.