Pasirodymas

„IMPRO Kaunas“ 5-asis gimtadienis

Improvizacijos teatrui „IMPRO Kaunas“ - penkeri!!!

Lygiai prieš 5m. du nepažįstami vaikinai atsitiktinai susitiko, pasikalbėjo ir ištarė lemtingą frazę "darom impro Kaune“. Taip prasidėjo mūsų improvizacijos kelionė, kurios metu nėrėm į nuotykius, susidraugavom su spontaniškumu, kūrybiškai žvelgėme į gyvenimą, tūkstančius žmonių visoje Lietuvoje supažindinome su improvizacija, rizikavom, patyrėm džiugių akimirkų, sukūrėm neišmatuojamą kiekį vitamino C, keitėmės, tobulėjom ir dar labiau įsimylėjom improvizaciją!

Kviečiame kauniečius ir miesto svečius į „IMPRO Kaunas“ gimtadienio šventę:

Data: 2022 kovo 21d.

Laikas: 19:00 - 21:00val. (durys atidaromos 18:30val.)

Vieta: Teatro klubas (Vilniaus gatvė 22, Kaunas).

Bilietai (iki kovo 5d. bilietai pigesni):

Improvizacijos teatro “IMPRO Kaunas” GIMTADIENIS
Improvizacijos teatrui “IMPRO Kaunas” - penkeri!!! Lygiai prieš 5m. du nepažįstami vaikinai atsitiktinai susitiko, pasikalbėjo ir ištarė lemtingą frazę “darom impro Kaune”. Taip prasidėjo mūsų improvizacijos kelionė, kurios metu nėrėm į nuotykius, susidraugavom su spontaniškumu, kūrybiškai žvelgėme…

Šventinio, retrospektyvinio pasirodymo metu garantuojame didelį kiekį improvizacijos, kurios pagalba parodysime „IMPRO Kaunas“ pirmuosius žingsnius, pademonstruosime kaip keitėmės ir parodysime kokią improvizaciją kuriame šiuo metu.

Atvykite ir švęskime kartu!

Gimtadienio šventėje svečiams privaloma turėti bent vieną iš šių atributų:

* Plačią šypseną
* Puikią nuotaiką
* Meilę improvizacijai
* Norą gerai praleisti laiką
* Prisiminimus susijusius apie „IMPRO Kaunas“

Pasirodymo metu vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.