balandžio 15 d. 18:00

„Impro Kaunas" Improvizacijos Spektaklių Vakaras Klaipėdoje

Improvizacijos teatras „Impro Kaunas“ jau trečią kartą atvyksta į Klaipėdą! Pralinksminsime jus, mūsų mylimi klaipėdiečiai, ir improvizacijos spinduliais pavasario dieną nuspalvinsime!

Jūsų laukia netikėtumai, juokai, istorijos, dramos ir įdomybės, sukurti tik vieną kartą – tik jums. Pasirodymo metu „Impro Kaunas“ trupė ners į ilgos trukmės improvizuotas vaidybines situacijas, kuriose gims dar niekur nematyti vaidinimai – drama, dokumentika, mokslinė fantastika, šeiminės krizės, nuotykiai ir detektyvai. Improvizacijos teatre kuriami ilgi vaidinimai yra nuostabūs tuo, kad net patys aktoriai nežino kaip jie baigsis. Jie kupini linksmybių, geros nuotaikos ir komedijos, nes aktoriai nuolatos neria į keistas, nepatogias bei absurdiškas situacijas ir jose gyvena bei ieško absurdo ribų kartu su žiūrovais.

Vieta: Klaipėdos dramos teatras

Pasirodymo pradžia: balandžio 15 d.,

18:00 val. (durys atidaromos 17:45 val.).

Trukmė: 1,5 valandos.

Bilietų kaina: nuo 5 iki 9 eurų.

„Impro Kaunas“ teatras gyvuoja jau šešerius metus. Teatras specializuojasi atlikti ilgo formato vaidinimus ir modernią, techniškai sudėtingą improvizaciją. Trupės nariai reguliariai stažuojasi užsienio teatruose ir parveža į Lietuvą šviežiausių ir skaniausių improvizacijos delikatesų. Mes nesustojame tobulėti, augti ir nuolatos ieškome teatrinės improvizacijos galimybių ribų.

Ateikite paragauti mūsų improdelikatesų ir pasimėgauti intensyviu bei komišku improvizacijos pasirodymu!