sausio 27 d. 10:00-22:00

Impro Maratonas 2024

Apsivilk savo improtreningą ir pasitikrink savo ištvermę 12 valandų trukmės teatrinės improvizacijos maratone!

Tavęs laukia įvairių improvizacijos teatrų trupių pasirodymai, 2 valandų trukmės vientisas improvizuotas vaidinimas, improdžemai, kuriuose gali improvizuoti visi norintys, ir dar daugiau improvizuotų linksmybių. Galite išbandyti savo ištvermę ir improvizacija gyventi visą maratoną arba galite rinktis, kuriose dalyse dalyvauti ir atvykti jums patogiu metu. Detalesnę programą paskelbsime greitu metu.

Teatrinė improvizacija yra panaši į sportą – norint palaikyti formą, reikia treniruotis ir lavinti improraumenis – spontaniškumą, klausymo įgūdžius, drąsą, komandinio darbo įgūdžius, kūrybingumą ir dar daug daugiau giliųjų improraumenukų. Ateikite pažiūrėti, kaip improvizacijos maratonui pasirengę Lietuvos improatletai!

Kiekvienas improvizuotas vaidinimas yra išskirtinis, nes sukurtas ir atliktas tik tą vieną kartą.
Improvizacija – tai teatro menas, spontaniškai kuriamas ir atliekamas vienu metu. Improvizuoti vaidinimai įprastai yra komedijos, nes aktoriai juose sustiprina gyvenimo akimirkas, dramatizuoja smulkmenas, padaro komiškų klaidų, ieško fantazijos ribų, kas padeda sukurti linksmą absurdą.

Laikas: sausio 27 dieną, 10-22 val.
Vieta: Teatro klubas, Vilniaus g. 22, Kaunas
Visos dienos bilietas žiūrovams – 9 Eur (galite atvykti ir išvykti pertraukų metu)

Renginį organizuoja teatras „Impro Kaunas“, kuris gyvuoja jau septynerius metus. Teatras specializuojasi atlikti ilgo formato vaidinimus ir modernią, techniškai sudėtingą improvizaciją. Trupės nariai reguliariai stažuojasi užsienio teatruose ir parveža į Lietuvą šviežiausių ir skaniausių improvizacijos delikatesų. „Impro Kaunas“ nesustoja tobulėti, augti ir nuolatos ieško teatrinės improvizacijos galimybių ribų.