Impro pasirodymas Ukrainai paremti

IMPRO Kaunas kviečia paremti Ukrainą ir sudalyvauti improvizuotos komedijos vakare. Visos pasirodymo metu surinktos lėšos bus skiriamos finansinei Ukrainos paramai.

Pasirodymo metu „Impro Kaunas“ trupė ners į ilgos trukmės improvizuotas vaidybines situacijas, kuriose gims dar niekur nematyti vaidinimai - drama, dokumentika, pasakos, šeimyninės krizės ir detektyvai. Kadangi siužetai bus kuriami iš anksto nepasiruošus, aktoriai sužinos kaip jų istorijos prasideda ir baigiasi kartu su jumis. Bus linksma, bus daug juoko, bus daugybė keistų ir įdomių situacijų sukurtų tik jums – vieną kartą.

„Impro Kaunas“ improvizacijos teatras specializuojasi į ilgo formato vaidinimus ir modernią improvizaciją. Trupės nariai reguliariai stažuojasi užsienio teatruose ir parveža į Lietuvą šviežiausių ir skaniausių improvizacijos delikatesų. Ateikite paragauti mūsų impro receptų ir pasimėgauti intensyviu, bei komišku improvizacijos pasirodymu.

Kovo 19 diena, šeštadienis, 18:30
ADRESAS: K.I.N.A.S. "Panemunė", Vaidoto g. 26, Panemunė, Kaunas.
Be išankstinės registracijos.

Renginys yra nemokamas, o paramą skirtą Ukrainai galėsite palikti prieš, arba po renginio.

Kontaktai pasiteiravimui:
info@improkaunas.lt
+370 684 86319

Renginių salėje būname be batų, todėl pasiimkite savo mylimiausias vilnones kojines ar šlepetes, jauskimės kaip namuose.


Būkite atsakingi, dėvėkite kaukes, jeigu jaučiate ligos simptomus, likite namuose ir pasidarykite kvapnios arbatos. Laikykimės valstybės nustatytų reikalavimų uždariems renginiams. Iki susitikimo, labai lauksime!