Impro Stovykla Laukia Tavęs

Šauniausi impro žmonės Lietuvoje, visi vienoje fotkėje!

LIKO 10 DIENŲ!!!

Ir paskutinės 17 vietų į linksmiausią šios vasaros renginį „Impro Savaitgalis 2023"!

Jei dar neturi bilieto, tai gali jį įsigyti čia:

Improvizacijų savaitgalis 2023
Improvizacijos teatras „IMPRO Kaunas” jau 5 metus iš eilės kviečia dalyvauti didžiausioje improvizacijos stovykloje „Improvizacijų savaitgalis 2023”! Stovykla vyks rugpjūčio 04-06 d. Skrebinų kaimo turizmo sodyboje (Jonavos r., Skrebinų k.) Stovykloje tavęs laukia:* Improvizacijos pradžiamokslis! Im…

Aš nemoku skaityti minčių, bet spėju galvoji ar man reikia prigriebt ir geriausią draugą kartu, kad nebūtų liūdna?

Gali, bet tai visiškai nebūtina nes vos tik atvykęs į stovyklą sutiksi pačius nuoširdžiausius, draugiškiausius ir juokingiausius impro žmones. Greičiausiai užteks vieno labas ir jau šnekučiuositės apie mėgstamiausius filmus. Tikiuosi su tavim susipažint ir aš :).

Jaučiu dar svarstai kaip nuvykti į stovyklą?

Nusipirkus bilietą pridėsime tave į bendrą grupę, kurioje galėsi kooperuotis su vairuotojais, tikrai bus važiuojančiu iš visų didžiųjų Lietuvos miestų. Taip pat puiki proga susipažinti kelionėje :)

O ką įsidėti valgyti trim dienom?

Na dar niekas impro savaitgalyje iš bado nenumirė. Turėsime nuostabią virtuvę ir virėjus, kurie tris kart per dieną gamins valgyti. Visai kaip pas mamą, bet kaip pas mama nėra čipsų, taip ir pas mus jų niekas nedalins, tai pasirūpink jais pats, zefyrai prie laužo, guminukai, didelis milka šokoladas irgi geri pasirinkimai.

Na ir tikriausiai paskutinis klausimas, kuris tau kyla, tai ką gi veiksime toj impro stovykloje? Ar turiu būt aktorius? Ar reik pasiruošt žodžius? Įsidėt kostiumus?

Ne, ne, ne, nieko panašaus. Geriausiai įsivaizduot ką veiksime per impro savaitgalį, tai jei esi buvęs, bent viename iš mūsų renginių, tai padaugink tai iš 1000. Ir aš čia nė kiek neperdedu.

Turėsime visų lygių improvizacijos mokymų, tiek nuo naujokų, tiek ir pažengusių. Su visais mokytojais gali susipažinti Facebook evento diskusijų skiltyje: https://www.facebook.com/events/160632519995061/?active_tab=discussion

Kaip ir praėjusiais metais turime mokytojų ir iš užsienio.

Taip pat tavęs laukia garsiosios impro repo kovos, gyvulių šokiai, naktinis žygis, pirtis, maudynės, tinklinis ir dar 100 dalykų, kurie įprastai spontaniškai gimsta savaitgaliuose.

Kaip ir sakau aš minčių neskaitau, tai jei dar turi klausimų, tai rašyk, komentuok ir mes tau atsakysime.

Viskas, nebeturiu, ką daugiau pasakyti susimatom už 10 dienų! ;) iki