gegužės 14 d. 19:00

Improvizacijų šou „ILGAS"

Ilgas geriau už trumpą. Ilgas daugiau pasiekia, daugiau apjuosia, giliau užgriebia, plačiau uždengia, aiškiau matosi, suteikia daugiau komforto, labiau jaudina, ilgiau išlieka, sukelia didesnes emocijas, paliečia daugiau širdžių.

Taip žmonės kalba apie daugelį dalykų. O trupė POSH taip kalba apie teatrinės improvizacijos žanrą – ilgąjį formatą, reikalaujantį daugiausia meistriškumo, trupės narių susitelkimo ir tuo pačiu suteikiantį daugiausia laisvės sukurti kažką nuostabaus, galingo ir įsimintino.

Gegužės14-ąją, antradienį, Kauno kameriniame teatre įkvėpta žiūrovų ištartų frazių trupė POSH kurs ilgojo formato improvizuotą komediją. Niekas nežino, kokias istorijas scenoje sukurs improvizatoriai, tik visiems aišku, kad tai bus geras laikas, prisotintas humoro, netikėtumų, praturtintas smagiomis komiškomis situacijomis ir vainikuotas trupės narių nuoširdumu.

Ateikit pasilinksminti!

Bilietų kaina – 12 Eur
Pasirodymo pradžia – gegužės 14 d. 19 val.
Trukmė – 1,5 val.
Vieta – Kauno miesto kamerinis teatras

Trupės POSH nariai vieninteliai Lietuvoje atlieka techniškai sudėtingą ilgojo formato improvizuotą spektaklį „Gėlės“ (angl. pretty flower) formatu. Trupė unikali tuo, kad patys nariai kuria naujus, niekur kitur nematytus improvizacijos numerius, realybės šou, iš kurių vieną pademonstruos ir pasirodyme ILGAS.

Trupė POSH yra surengusi teminius improvizuotos vaidybos vakarus Valentino dienos, Melų ir pokštų dienos, Helovino dienos, Velykų proga, pasirodę įvairių miestų šventėse, privačiuose renginiuose bei įmonių vakarėliuose.

Trupei priklauso Aida Laukaitienė, Nijolė Vaičiūnienė, Alanas Miežetis, Chionsas, Mindaugas Orlovas ir Deividas Borodulinas.