Bilietai prekyboje!

Improvizacijos pasirodymas Kaune

Skleiskime meilę su juoko doze ir pozityviomis emocijomis. Ateik gardžiai pasijuokti, improvizacijos pažiūrėti, ir laiką geriausiai praleisti! Improvizacija yra visai kaip meilė - graži, sprogstanti, spalvinga ir nepakartojama!

Pasirodymo metu Impro Kaunas trupė ners į ilgos trukmės improvizuotas vaidybines situacijas, kuriose gims dar niekur nematyti vaidinimai - drama, dokumentika, pasakos, šeimyninės krizės ir detektyvai. Bus linksma, bus daug juoko, bus daugybė keistų ir įdomių situacijų sukurtų tik jums – vieną kartą. Kadangi siužetai bus kuriami iš anksto nepasiruošus, aktoriai scenoje išgyvens tikras, nerepetuotas emocijas, bei sužinos kaip jų istorijos prasideda ir baigiasi kartu su jumis.

Vieta: Kauno Menininkų namai - V. Putvinskio g.56, Kaunas.

Pasirodymo pradžia: Vasario 14d. 19 val. (durys atidaromos 18:30)

Standartinė bilietų kaina: 6 eurai

Bilietų kaina moksleiviams ir senjorams: 3 eurai

Vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai ir dalyviai privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.

Impro Kaunas improvizacijos teatras specializuojasi į ilgo formato vaidinimus ir modernią improvizaciją. Trupės nariai reguliariai stažuojasi užsienio teatruose ir parveža į Lietuvą šviežiausių ir skaniausių improvizacijos delikatesų. Ateikite paragauti improvizacijos ir pasimėgauti intensyviu, bei komišku improvizacijos pasirodymu.

Bilietai čia:

Improvizacijos pasirodymas
Skleiskime meilę su juoko doze ir pozityviomis emocijomis. Ateik gardžiai pasijuokti, improvizacijos pažiūrėti, ir laiką geriausiai praleisti! Improvizacija yra visai kaip meilė - graži, sprogstanti, spalvinga ir nepakartojama!Pasirodymo metu Impro Kaunas trupė ners į ilgos trukmės improvizuotas vai…