Registracija į pasirodymų grupes rudens sezonui

Sveiki,

Nuo Spalio ar Lapkričio, mūsų patalpose darysime improvizacijos vakarus, kurių metu galėsite pasirodyti scenoje (nesvarbu kiek kursų įveikę esate). Vakarai vyks 1 arba 2 kartus per mėnesį, o po pasirodymų turėsime džemą patyrusiems mūsų studentams, kurio metu atliksime tik vaidybinę improvizaciją.

- Pasirodymai vyks mūsų patalpose, šeštadieniais nuo 18:30val.

- Kiekvienai pasirodančiai grupei skirtas laikas bus 15-30 min. Vieno vakaro metu pasirodys 2-3 grupės.

- Grupės dydis - 2 arba daugiau žmonių.

- Vienas žmogus gali priklausyti keletui grupių.

- Grupei rekomenduojame atlikti vieną ilgą vaidinimą viso skirto laiko metu, pvz: monosceną, montažą, gėlę, Haroldą, miuziklą ar kažką kitą. Jei nenutuokiate kokį vaidinimą norite atlikti, galėsime sugalvoti pirmų susitikimų metu.

- Reikalingas grupės kapitonas - kontaktinis asmuo, kuris užsiims grupės vadyba (daug darbo tikrai jam nebus).

- Jei turite grupę ir norite su ja pasirodyti, užpildykite šią registraciją:

- Jei neturite grupės ir norite ją rasti, užpildykite šią registraciją:

- Grupės repetuos reguliariai, kartą į savaitę, o mūsų trupės nariai joms padės ir jas treniruos. Trenerių paslaugos grupei, nepriklausomai nuo žmonių kiekio yra 20eur/val, tačiau galite tartis privačiai dėl nuolaidų. Trenerių sąrašas visada bus atnaujinamas šiame puslapyje, apatinėje dalyje: https://improkaunas.lt/kursai/

- Galite repetuoti ir be trenerio, tačiau praktika sako kad jie tikrai yra naudingi. Jei repetuosite be trenerio, parašykite ar paskambinkite Deividui ir jis duos patarimų kaip tai daryti. Jis repetuoju su Mini-Fridge vieną kartą savaitėje su treneriu, viena kartą be trenerio.

- Repeticijoms grupės gali pačios rasti sau vietą, arba pasinaudoti mūsų patalpomis, kai jose nevyksta kursai: dienos, savaitgalių, labai vėlyvo vakaro metu.

Rekomenduojame užsiregistruoti kuo anksčiau, tuomet galėsime pradėti repetuoti anksčiau ir bus lengviau rasti vietą, bei laiką repeticijoms. Taip pat jei užsiregistruosite anksčiau tai padės tiek jums, tiek treneriams geriau susiplanuoti rudenį.

Keletas pamąstymų ir minčių apie grupeles: Kursai ir grupelės yra du skirtingi dalykai. Ne visada daugiau žmonių yra geriau. Kuo daugiau žmonių, tuo sunkiau rasti bendrą laiką susitikti, tuo labiau skirtingos jų motyvacijos. Patogu yra susigrupuoti su draugais, kuriuos sutinkate reguliariai - galėsite improvizuoti ir be trenerio savo susitikimų metu. Maišytis galima visaip, galit imti į grupelę Impro Kaunas trupės narius, galite imti į trupę kažką iš išorės. Grupelės yra atskiri organizmai, iš jų gali išaugti ir kažkas daugiau.

Ateityje tikimės, kad šios grupelės atliks pasirodymus ne tik mūsų, bet ir kitų teatrų scenose.

Jei kils klausimų ar neaiškumų, galite rašyti arba skambinti Deividui +37068486319.