balandžio 27 d. 10:00

Išlaisvink komiškumą savyje su Indre Lencevičiūte

Jau trečią kartą Kaune - startuoja humoro dirbtuvės tiems, kas jo ieško savyje, ir nori tai patirti per klounados meną.

Užsiėmimų ciklas sudarytas iš individualių ir grupinių praktikų:

• Teatriniai žaidimai, savęs, kitų, klounados žanro pažinimui, intuicijos paleidimui, mokymuisi negalvoti, atrasti gebėjimą džiaugtis.

• Judesio dirbtuvės, savo kūno pajautimui, susijungimui su savo kūnu, įsiklausymui į save, įtvirtinimui savęs per judesį. Darbas su kūnu yra svarbus tuo, jog tai pirmasis mūsų įrankis. Iš naujo atrasime ir suvoksime savo kūną ir kaip jis išreiškia emocijas?

• Darbas su savo emocijomis- priimti, stoti akistaton su savo emocijomis.

• Darbas su kvėpavimu-per kvėpavimą išmokti būti čia ir dabar, priimti dabartį. Jei nekvėpuojame, savyje statome užtvanką gyvenimo tekėjimui. Jei neišmokstame natūraliai kvėpuoti būdami scenoje, įtampa nepasileidžia ir žaidimas neateina.

• Darbas su mažiausia kauke pasaulyje- klouno nosimi. Kaip su bet kuria kauke, jei naudojama netinkamai, paslepia mus, o ne padeda atsiskleisti. Yra tam tikros taisyklės, vaidybai su kauke. Kaip kiekvienas klounas įkūnija kaukę, nes kūnas labai stipriai veikia kaukę. Kiekvienas kūno judesys transformuoja erdvę skirtingai.

Kokia tiesa, kuri prasimuša pro klouno nosį?

Dirbtuves veda- Indrė Lencevičiūtė- aktorė, kūrėja, klounė 11 metų dirbanti humoro srityje. Organizacijoje ,, Raudonos nosys- gydytojai klounai“, bei paraleliai vystanti klounados žanrą profesionalioje Lietuvos teatro scenoje, yra baigusi profesionalios klounados mokyklą ,,Le Samovar“ Prancūzijoje.

Viso - 8 užsiėmimai
Laikas: šeštadieniais 10:00-12:30 val.