vasario 18 d. 10:00 Klaipėdoje

Improvizacijos šeštadienis Klaipėdoje - „Klausymo treniruotė“

Ateikite žaisti, vaidinti, leisti laiką su šauniais žmonėmis ir patobulėti. Improvizacija yra nuostabus juoko ir saviugdos kokteilis. Patirtis norintiems dalyvauti teatre ar mene visiškai nereikalinga, pakanka tiesiog ateiti ir būti savimi.

Ar žinojote, kad jei gerai klausotės žmonių jūs jiems labiau patinkate? Kai žmonės yra išgirsti jie jaučiasi svarbesni, reikalingesni. Geresni klausymo įgūdžiai praverčia tiek šeimoje, tiek darbiniame gyvenime ir sustiprina žmonių santykius.
Gyvenime mes dažnai klausomės kitų autopilotu ir praleidžiame tai ką jie sako. Jei klausytumėtės atidžiai išgirstumėte, kad kalbėdami jie padaro daugybę loginių klaidų, naudoja daug išgalvotų žodžių.

Improvizuodami mes mokomės išgirsti kiekvieną žodį tiesiogine prasme ir nė vieno nepraleisti. Kiekvieną smulkmeną, išgirstą ir pamatyta dalyką mes panaudojame sukurti situacijoms ir vaidinimams. Kadangi žaisdami ir vaidindami atidžiai klausomės, pastebime smulkmenas, kurios įprastai sukuria komediją.

Susitikę, penkias valandas skirsime improvizuosime, žaisime, vaidinsime, stebėsime savo elgesio modelius ir panorėję juos aptarinėsime. Visa diena bus skirta klausymo įgūdžiams lavinti ir stiprinti. Mokysimės atidumo ir pastabumo linksmai.

Šis užsiėmimas yra tinkamas ir aktoriams pralavinti darbo porose, bei grupėse įgūdžiams.

Maksimalus dalyvių skaičius - 12
Užsiėmimų trukmė – 5 valandos.
Užsiėmimų laikas – šeštadienį, vasario 18 dieną 10:00 - 17:00 val.
Kaina – 24 eurai

Vieta - Teatras „ARTYN“. Nemuno g. 2, šalia jūrų krovinių kompanijos 'BEGA', Socialinių mokslų kolegijos pastatas. III a., 312 ir 308 kambariai.

Kaina neturėtų būti priežastimi dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Jei kils klausimų skambinkite +37068486319, Deividui.