gegužės 20 d. 18:30

Komedijos vakaras – „POSH kutena Kauną“

Trupė POSH kviečia į komedijos vakarą, kuriame – nauja programa „POSH kutena Kauną“.

Kodėl kutena? Nes kutenimas – netikėtas kaip ir improvizacija. Jis pažadina, suartina, suteikia gerų emocijų ir, be abejo, kelia juoką. O kas gali būti smagiau už smagų juoką su gera kompanija!

Ateikit! Pasikutensim ir pasijuoksim kartu su POSH! Jūsų laukia linksmas ir intriguojantis vakaras!

Pasirodymo pradžia 18:30
Durys atidaromos 18:15
Trukmė 1 val. 15 min.

Po pasirodymo vyks patyrusių improvizatorių impro džemas, kuriame gali dalyvauti antro ir aukštesnių "„Impro Kaunas“ kursų studentai.

Improvizacija – tai teatro menas, spontaniškai kuriamas ir atliekamas vienu metu. Improvizuoti vaidinimai įprastai yra komedijos, nes aktoriai juose sustiprina gyvenimo akimirkas, dramatizuoja smulkmenas, padaro komiškų klaidų, ieško fantazijos ribų, kas padeda sukurti linksmą absurdą.

POSH – teatre „Impro Kaunas“ užaugusių improvizatorių trupė. Jie stilingi ir išradingi, drąsūs ir kūrybingi, linksmi ir draugiški, žavūs ir intriguojantys. POSH vieninteliai Lietuvoje atlieka techniškai sudėtingą improvizuotą spektaklį „Gėlės“ formatu. Šie stileivos visada pasiruošę sukurti unikalią istoriją, kurioje kiekvienas personažas atskleis visas savo paslaptis, charakterio ypatumus ir gyvenimo užkulisius.

„Impro Kaunas“ bendruomenės nariai organizuoja daugybę nemokamų renginių ir siekiame, kad improvizacija būtų prieinama kiekvienam. Jei norite mums pagelbėti tai daryti, galite paremti mus Contribee platformoje.