Baigei visus keturis improvizacijos kursus ir supratai, kad improvizacijos liga nepagydoma? Sveikiname prisijungus prie mūsų – taip pat sergančių improvizacija kaip ir tu!

Tau turime gerų žinių – gali ir toliau lavinti savo improvizacijos įgūdžius abiturientams skirtuose kursuose. Taip pratęsi savo improvizacijos kelionę, išmoksi kitų ilgų vaidinimų struktūrų bei stiprinsi savo improvizavimo gebėjimus.

Ilgi dviejų žmonių etiudai

Šio kurso metu išmoksi atlikti pusvalandžio trukmės dviejų žmonių improvizuotus etiudus. Susipažinsi su metodais, kurie padeda išlaikyti įdomią ir intriguojančią personažų sąveiką. Išmoksi naudoti prieskonius, kurie vaidinimui suteikia gyvybės, natūralumo bei nustebina ne tik žiūrovus, bet ir tave patį.

Kursą sudaro 6 užsiėmimai.
Vieno užsiėmimo trukmė – 2,5 valandos.
Grupės dydis – iki 6 žmonių.

Graži gėlė

Tai viena iš populiariausių ir juokingiausių ilgo vaidinimo formų. Vaidinimo metu kartu su grupe improvizatorių kursi vieną bazinę sceną ir retkarčiais atitrūksi į etiudų grandines, kuriose ištirsi ypatingas skirtingų personažų savybes ar keistus jų gyvenimo būdus.

Kursą sudaro 8 užsiėmimai.
Vieno užsiėmimo trukmė – 2,5 valandos.
Grupės dydis – iki 8 žmonių.

Haroldo dirbtuvės

Dirbtuvėse treniruosiesi Haroldo vaidinimą atlikti švariau, stipriau. Sužinosi, kokie prieskoniai standartinei struktūrai prideda naujo skonio ir paverčia vaidinimą tikru šedevru.

Kursą sudaro 8 užsiėmimai.
Vieno užsiėmimo trukmė – 2,5 valandos.
Grupės dydis – iki 8 žmonių.