Deividas perskaitė knygą apie komediją ir norėjo su visais pasidalinti nauja informacija apie tai, kas juokina žmones. Čia toks mažas koncentratas:
- Žmonės labiausiai juokiasi kai yra atsipalaidavę ir jaučiasi saugūs, tam jiems turi būti viskas labai aišku ir paprasta. Jei dramoje, detektyvuose ar trileriuose paslaptys sukuria įtampą ir įdomumą, komedijoje tai visiškai nereikalinga. Komedijoje žiūrovo smegenys turi dirbti lengvame, atpalaiduotame rėžime - veikėjai neturi paslapčių, viskas akivaizdu, viskas nuspėjama.
- Labai svarbus yra komedijos nuspėjamumas ir pasikartojimai. Žmogaus smegenys stengiasi nuspėti ateitį ir komiko ar improvizatoriaus kuriamus juokus. Jei jis nuspėja ar yra maloniai nustebinamas, žmogus juokiasi. Todėl visad gerai kai improvizacijoje veikėjai nesikeičia ir yra nuspėjami, kartoja tas pačias klaidas.
- Žiūrovai pasirodymo metu yra tarsi gentis. Jie kartu juokiasi, kartu tyli. Protinga yra stengtis komedijos skonį taikyti universalų - suprantamą visiems. Jei juokeliai bus labai specifiniai ar konkretūs ir ne visi supras. Dauguma (tie, kur nesupranta) gali būti nepatenkinti savimi, todėl kad nesupranta juokelių, arba gali net pykti ant atlikėjų, kad jie viską pateikia labai sudėtingai. Labai svarbu yra suvokti koks žiūrovas ateis į pasirodymą ir tam pasiruošti. Pvz. kauniečiai juokiasi iš vienų juokelių, o vilniečiai iš kitų. Jei Vilniuje improvizuosi apie Kauno kelius tai vargu ar kas juoksis. Prieš važiuojant į kitą miestą pasirodyti yra gerai susipažinti su jo žmonių realijom.
- Turinys, kad ir koks geras pasak stiprių komikų yra tik 10 procentų stipraus, komiško pasirodymo dalies, likę 90 procentų yra komikų pasirodymo atlikimas ir komedijos suvokimas.
- Žiūrovams patinka pasikartojimai ir sekos (angl. patterns). Jie visad maloniai nustemba kai situacijos ar veikėjai pasikartoja, kartoja savo elgesį. Todėl Haroldo struktūra yra natūraliai juokinga - jame kartojasi trys skirtingos situacijos.
- Atvirkšti dalykai ar idėjos yra juokinga. Žmonės juokiasi iš tėvo, kuris nepatenkintas jog jo vaikas gauna dešimtukus. Jie juokiasi iš žmogaus, kuris džiaugiasi kad jo namus apvogė.
- Žmonės juokiasi, kai jie nusiramina ir suvokia, kad situacijoje viskas visgi yra gerai. Tai dažnai matoma animacijoje, kur veikėjai nesusižeidžia krisdami iš aukštai, kai juos pervažiuoja automobilis ir jie tiesiog susiploja ir juda toliau. Jei po nelaimės visi lieka sveiki, žiūrovas gali atsikvėpti ir pasijuokti.