2-as susitikimas balandžio 23 d.

Pirmas kursas, sekmadienio vakarais — Kaune

Nuspalvink savo kasdienybę naujomis spalvomis ir džiugesiu! Kviečiame naujokus, pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmą kursą!

Išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga - pakanka tiesiog būti savimi. Tą gyvenimo patirtį kurią naudojate bendravimui su kitais, mes nukreipsime į kūrybą ir vaidybą, sustiprinsime jūsų spontaniškumą, drąsiais, pasitikėjimą savimi, išlaisvinsime vaizduotę, atrakinsime jūsų paslėptą vidinį menininką ir aktorių.

Pirmo kurso metu susipažinsime su šio meno pagrindais - atidžiu klausymu, vienas kito palaikymu, pozityvumu, prisiliesime prie pagrindinių improvizacijos prieskonių - emocijų, fiziškumo, statusų, bei menamų daiktų naudojimo. Kurso metu daug žaisime, atliksime įvairiausius improvizacijos pratimus, lengvai prisiliesime prie vaidybos.

Kurso pabaigoje bus atliekamas pasirodymas žiūrovams „Improvizaciniai žaidimai“.

Kursą sudaro 8 užsiėmimai ir 1 pasirodymas.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 2.5 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Užsiėmimų laikas - Sekmadieniais 18:30 - 21:00 val. nuo balandžio 16 dienos

Vieta – „Impro Kaunas“ teatro salė Raudondvario pl 101A, Kaune

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ trupės nariai. „Impro Kaunas“ teatras yra modernios ilgo formato improvizacijos (improvizuotų spektaklių) atlikimo ir mokymo pradininkas Lietuvoje. Visa teatro mokymų programa apjungia tiek improvizacijos žaidimus, tiek ilgus improvizuotus spektaklių kūrimo metodus. Jums nebereikia keliauti į užsienį, kad paragautumėte ilgo formato improvizacijos, naujausių technikų ar metodų - atvykite pas mus ir išmokite moderniausias teatrinės improvizacijos technikas.Kaina neturėtų būti priežastis dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.