nuo sausio 17 d. 18:30

Pirmas kursas, trečiadienio vakarais

Nuspalvink savo kasdienybę naujomis spalvomis ir džiugesiu! Kviečiame naujokus,
pradedančiuosius ir išsiilgusius improvizacijos žaidimų į teatrinės improvizacijos pirmąjį kursą!

Išankstinė patirtis teatre ar kituose menuose improvizuojant yra visiškai nereikalinga –pakanka tiesiog būti savimi. Gyvenimo patirtį, kurią kasdienybėje naudojate bendraudami, mes nukreipsime į kūrybą ir vaidybą, sustiprinsime jūsų spontaniškumą, pasitikėjimą savimi, išlaisvinsime vaizduotę, pažadinsime jūsų meninius talentus.

Pirmojo kurso metu supažindinsime su šio meno pagrindais – atidžiu klausymu, vienas kito palaikymu, pozityvumu, prisiliesime prie pagrindinių improvizacijos prieskonių – emocijų, kūno kalbos, statusų bei menamų daiktų naudojimo. Kurso metu daug žaisime, atliksime įvairiausius improvizacijos pratimus, šiek tiek prisiliesime prie vaidybos.

Kurso pabaigoje bus atliekamas pasirodymas žiūrovams „Improvizaciniai žaidimai“.

Kursą sudaro 8 užsiėmimai ir 1 pasirodymas.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 2.5 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Užsiėmimų laikas - Trečiadieniais 18:30 - 21:00 val. nuo sausio 17 dienos

Vieta – „Impro Kaunas“ teatro salė Raudondvario pl 101A, Kaune

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ trupės nariai. „Impro Kaunas“ teatras yra modernios ilgo formato improvizacijos (improvizuotų spektaklių) atlikimo ir mokymo pradininkas Lietuvoje. Visa teatro mokymų programa apjungia tiek improvizacijos žaidimus, tiek ilgus improvizuotus spektaklių kūrimo metodus. Jums nebereikia keliauti į užsienį, kad paragautumėte ilgo formato improvizacijos, naujausių technikų ar metodų - atvykite pas mus ir išmokite moderniausias teatrinės improvizacijos technikas.Kaina neturėtų būti priežastis dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.