Kovo 31 d. 19:00

„POSH kabina…“ Improvizuotos komedijos vakaras

Pasiruošk melagių dienai su POSH! Tavęs laukia improvizacijos teatro pasirodymas, kupinas vaidinimų, žaidimų, kvailysčių ir geros nuotaikos. Šį kartą POSH kabins makaronus scenoje — pokštaus, kvailios ir vaidins situacijas, kuriose pilna melo, apgaulių ir išdavysčių. Jūsų laukia linksmas ir intriguojantis vakaras!

Pasirodymo pradžia: 19 val.
Renginio trukmė: 1,5 val.
Kaina: kiek gali, tiek prisidėk

Improvizacija – tai teatro menas, spontaniškai kuriamas ir atliekamas vienu metu. Improvizuoti vaidinimai įprastai yra komedijos, nes aktoriai juose sustiprina gyvenimo akimirkas, dramatizuoja smulkmenas, padaro komiškų klaidų, ieško fantazijos ribų, kas padeda sukurti linksmą absurdą.

POSH – teatre „Impro Kaunas“ užaugusių improvizatorių trupė. Jie stilingi ir išradingi, drąsūs ir kūrybingi, linksmi ir draugiški, žavūs ir intriguojantys. POSH vieninteliai Lietuvoje atlieka techniškai sudėtingą improvizuotą spektaklį „Gėlės“ formatu. Šie stileivos visada pasiruošę sukurti unikalią istoriją, kurioje kiekvienas personažas atskleis visas savo paslaptis, charakterio ypatumus ir gyvenimo užkulisius.