Nori būti užtikrintas, kad šventėje bus linksma? Pasikviesk Impro Kaunas!

Impro Kaunas trupės nariai su didžiausiu džiaugsmu pakvies improvizuoti visus šventės dalyvius arba nustebins juos savo improvizuotais vaidinimais:

  • miestų festivaliuose
  • įmonių vakarėliuose
  • vaikų ar suaugusiųjų stovyklose
  • vestuvėse
  • gimtadieniuose
  • kitose asmeninėse šventėse

Šventėje nori žaisti, linksmintis, pajudėti ir pašėlti? Impro Kaunas trupė paruošusi įtraukti tave į poros valandų improvizacijos žaidimų programą. Improvizuodamas prisiminsi, ką reiškia žaisti ir kvailioti, kaip smagu klysti ir nusišnekėti, mėgautis netikėtumais ir džiaugtis atradimais.

Esi pasiryžęs patirti stipresnius pojūčius ir panagrinėti savo asmenybę? Per teminį improvizacijos užsiėmimą Impro Kaunas padės atsiskleisti, pasikapstyti giliau ir atrasti tikrąjį „aš“, su kuriuo visada įdomu susipažinti. Improvizuojant neturi laiko ilgai galvoti, todėl pasimato tavo užslėptos savybės. Improvizacija padės stiprinti atrastas savybes, todėl greit pajusi, kaip tobulėji.

Nori tiesiog atsipalaiduoti, pasimėgauti ir pasilinksminti? Stebėk Impro Kaunas trupės improvizuotą vaidinimą tavo šventėje! Improvizuoti spektakliai kuriami ir atliekami specialiai tavo šventės svečiams – unikaliai ir nepakartojamai.

Improvizacijos užsiėmimo jūsų šventei kaina – nuo 199 eur.
Improvizacijos pasirodymo jūsų šventėje kaina – nuo 299 eur.

Paįvairink savo šventę spontaniškumu ir pozityvia energija!
Brūkštelk mums – info@improkaunas.lt.