gegužės 14 d. 10:00

TEATRO DEGUSTACIJA | Kaune su Marta Vendland

Kauniečiai! Gedimino Šimkaus teatro ARTYN režisierė Marta Vendland, atvyksta į Kauną su Klaipėdoje jau pamiltais ir žmonių pamėgtais ir įvertintais teatro mokymais, kuriuos mes gardžiai vadiname TEATRO DEGUSTACIJA.

Pabandykite degustuoti teatrą po gabalėlį, atrandant vis naujus skonius ir ingredientus, tekstūras ir formas, ištirti teatro tūrį ir svorį, degustuoti jį tol, kol bus suvalgytas gurmaniškas teatro patiekalas.

Užsiėmimų metu prisiliesite prie teatro meno stebuklo ir visai nesvarbu, kokia jūsų profesija, asmeninė patirtis, talentai ir gabumai, amžius ar lytis - TEATRO DEGUSTACIJA subalansuota kiekvienam norinčiam išbandyti save teatre, atrasti teatrą savyje ir per teatro prizmę pažinti tiek savo vidinį, tiek mus supantį išorinį pasaulį, bei išpildyti senas arba kurti naujas svajones!

TEATRO DEGUSTACIJA tai jau išbandytas ir laiko patikrintas produktas, nepaliekantis abejingų - ateik ir patirk tai pats!


Registracija į TEATRO DEGUSTACIJĄ vyksta e.paštu:
marta.vendland@artynteatras.lt, susisiekiant asmeniškai su mokymų lektore. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, amžių ir profesiją.


TEATRO DEGUSTACIJOS kaina: 35 € / asm.
Vieta: IMRPO Kaunas, Raudondvario plentas 101a
Laikas: Gegužės 14 d., sekmadienis, 10:00-14:00
Kilus klausimams, maloniai prašome susisiekti su režisiere, lektore Marta Vendland, telefonu: +370 684 27 287


Klaipėdietiškas teatro laivas ruošiasi pajudėti link Kauno uosto ir kartu plaukti į nepaprastą kelionę po teatro meno pasaulį!