nuo sausio 7 d. 18:30

Trečias Kursas, sekmadienio vakarais

Kviečiame šokti į giliuosius improvizacijos vandenis ir susipažinti su grupės improvizacijos įdomybėmis bei džiaugsmais. Kuo daugiau improvizatorių atlieka vaidinimą, tuo jis būna stipresnis, linksmesnis, juokingesnis. Garantuojame, kad šio kurso metu stipriai pagerinsite ne tik savo improvizavimo įgūdžius, bet ir patreniruosite savo veido raumenis, dirbančius juoko metu.

Kurso metu mokysitės dirbti grupėje, kartu kurti etiudus, atliksite bazinius ilgo formato vaidinimus. Mokysitės sudėtingesnių improvizuotos vaidybos metodų ir technikų, kurie naudojami tiek vaidinant poroje, tiek grupėje.

Improvizuojant su grupe be galo intensyviai klausomasi, kuriami kur kas galingesni etiudai negu vaidinant poroje, siužetinės linijos stiprinamos ir išauginamos iki aukštesnio lygio. Pagal poreikį improvizatoriai tampa pagalbiniais arba pagrindiniais personažais, yra lankstūs, prisitaiko prie netikėtumų. Visa komanda dirba tarsi darnus orkestras, valdo vaidinimą kartu. Improvizatoriai vaidindami bendrauja tiek žodiniame, tiek loginiame, tiek režisūros lygmenyse.

Kurso pabaigoje, dalyviai atliks improvizuotą vaidinimą – pasirodymą „Armando“ formatu (grandinė monologų ir etiudų).

Kursą sudaro 8 užsiėmimai ir 1 pasirodymas.
Grupės dydis - 12 dalyvių
Vieno užsiėmimo trukmė – 3 valandos.
Kaina - 119 eur už visą kursą

Užsiėmimų laikas - Sekmadieniais 18:30 - 21:30 val. nuo sausio 7 dienos

Vieta – „Impro Kaunas“ teatro salė Raudondvario pl 101A, Kaune

„Impro Kaunas“ teatras siekia, kad improvizacija būtų pasiekiama kiekvienam, nepriklausomai nuo jų finansinių galimybių. Kaina neturėtų būti priežastis, dėl kurios negalite improvizuoti! Susisiekite su mumis dėl individualių nuolaidų.

Užsiėmimus ves improvizacijos teatro „Impro Kaunas“ trupės nariai. „Impro Kaunas“ teatras yra modernios ilgo formato improvizacijos (improvizuotų spektaklių) atlikimo ir mokymo pradininkas Lietuvoje. Visa teatro mokymų programa apjungia tiek improvizacijos žaidimus, tiek ilgus improvizuotus spektaklių kūrimo metodus. Jums nebereikia keliauti į užsienį, kad paragautumėte ilgo formato improvizacijos, naujausių technikų ar metodų - atvykite pas mus ir išmokite moderniausias teatrinės improvizacijos technikas.