vasario 14 d. 19:00

Valentino diena su MEILĖS ŽAIDIMAIS (visos vietos rezervuotos)

!DĖMESIO! Visos vietos žiūrovams jau rezervuotos. Kviečiame prisijungti į kitus renginius.

Jūsų laukia improvizuotas komedijos vakaras „Meilės žaidimai“ su trupe „Posh“. Niekas nežino, kuo prasidės ir kuo baigsis meilės žaidimai, tačiau tikrai aišku, kad bus meilės ir juoko, aistros ir dramos, netikėtų situacijų ir komiškų istorijų. Žiūrovai galės daryti įtaką visiems žaidimams ir vaidinimams, todėl kartu su improvizatoriais taps viso vakaro režisieriais. Jūsų laukia daug improvizuotų žaidimų ir vienas ilgas improvizuotas spektaklis.

Pasirodymo pradžia: 19 val.

Renginio trukmė: 1,5 val.

Kaina: kiek gali, tiek prisidėk 😊

Improvizacija – tai teatro menas, spontaniškai kuriamas ir atliekamas vienu metu. Improvizuoti vaidinimai įprastai yra komedijos, nes aktoriai juose sustiprina gyvenimo akimirkas, dramatizuoja smulkmenas, padaro komiškų klaidų, ieško fantazijos ribų, kas padeda sukurti linksmą absurdą.

„Posh“ – teatre „Impro Kaunas“ užaugusių improvizatorių trupė. Jie stilingi ir išradingi, drąsūs ir kūrybingi, linksmi ir draugiški, žavūs ir intriguojantys. „Posh“ vieninteliai Lietuvoje atlieka techniškai sudėtingą improvizuotą spektaklį „Gėlės“ formatu. Šie stileivos visada pasiruošę sukurti unikalią istoriją, kurioje kiekvienas personažas atskleis visas savo paslaptis, charakterio ypatumus ir gyvenimo užkulisius.

Ateikite su savo poromis pažaisti meilės žaidimų 😊

Ateikite po vieną – čia galite rasti sau porą 😊

Ateikite tiesiog gerai praleisti laiką ir įsikvėpti meilės!